SR0603FR-7T100RP
MFR.Part #
SR0603FR-7T100RP
JLCPCB Part #
C3985822
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS