SR0603FR-078K45L
MFR.Part #
SR0603FR-078K45L
JLCPCB Part #
C20166321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS