SR0603FR-07330RL
MFR.Part #
SR0603FR-07330RL
JLCPCB Part #
C6681203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS