SR0603FR-072R49L
MFR.Part #
SR0603FR-072R49L
JLCPCB Part #
C6496273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS