SR0603FR-0715KL
MFR.Part #
SR0603FR-0715KL
JLCPCB Part #
C873665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS