SR0402JR-7W20RL
MFR.Part #
SR0402JR-7W20RL
JLCPCB Part #
C4158487
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS