SR0402JR-079K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0402JR-079K1L
JLCPCB Part #
C20166309
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS