SR0402JR-07620RL
MFR.Part #
SR0402JR-07620RL
JLCPCB Part #
C7318955
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS