SR0402JR-0751RL
MFR.Part #
SR0402JR-0751RL
JLCPCB Part #
C6496238
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS