SR0402JR-0747KL
MFR.Part #
SR0402JR-0747KL
JLCPCB Part #
C6823542
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS