SR0402JR-07470RL
MFR.Part #
SR0402JR-07470RL
JLCPCB Part #
C20166301
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS