SR0402JR-0743RL
MFR.Part #
SR0402JR-0743RL
JLCPCB Part #
C7084595
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS