SR0402JR-073K6L
MFR.Part #
SR0402JR-073K6L
JLCPCB Part #
C20166299
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS