SR0402JR-072R2L
MFR.Part #
SR0402JR-072R2L
JLCPCB Part #
C7016228
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS