SR0402JR-071R5L
MFR.Part #
SR0402JR-071R5L
JLCPCB Part #
C20166291
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS