SR0402JR-071K2L
MFR.Part #
SR0402JR-071K2L
JLCPCB Part #
C7318947
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS