SR0402JR-0718RL
MFR.Part #
SR0402JR-0718RL
JLCPCB Part #
C5901236
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS