SR0402JR-0715KL
MFR.Part #
SR0402JR-0715KL
JLCPCB Part #
C854491
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS