SR0402JR-0713KL
MFR.Part #
SR0402JR-0713KL
JLCPCB Part #
C7368821
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS