SR0402FR-7T62RL
MFR.Part #
SR0402FR-7T62RL
JLCPCB Part #
C6298153
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS