SR0402FR-7T18RL
MFR.Part #
SR0402FR-7T18RL
JLCPCB Part #
C6298149
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS