SR0402FR-7T100KL
MFR.Part #
SR0402FR-7T100KL
JLCPCB Part #
C854478
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS