SR0402FR-0795K3L
MFR.Part #
SR0402FR-0795K3L
JLCPCB Part #
C6681158
Description
-55℃~+155℃ 63mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS