SR0402FR-073K09L
MFR.Part #
SR0402FR-073K09L
JLCPCB Part #
C7368812
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS