SR0402FR-07330RL
MFR.Part #
SR0402FR-07330RL
JLCPCB Part #
C6681156
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS