SQZ700JB-91R
MFR.Part #
SQZ700JB-91R
JLCPCB Part #
C1400746
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 7W 91Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS