SQZ700JB-6K8
MFR.Part #
SQZ700JB-6K8
JLCPCB Part #
C1400584
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS