SQZ700JB-18R
MFR.Part #
SQZ700JB-18R
JLCPCB Part #
C1400743
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS