SQZ700JB-11K
MFR.Part #
SQZ700JB-11K
JLCPCB Part #
C3564076
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS