SQZ700JB-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ700JB-10R
JLCPCB Part #
C1400981
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS