SQZ500JB-9K1
MFR.Part #
SQZ500JB-9K1
JLCPCB Part #
C1398862
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 9.1kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS