SQZ500JB-8R2
MFR.Part #
SQZ500JB-8R2
JLCPCB Part #
C1398869
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 8.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS