SQZ500JB-7R5
MFR.Part #
SQZ500JB-7R5
JLCPCB Part #
C1398871
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 7.5Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS