SQZ500JB-75K
MFR.Part #
SQZ500JB-75K
JLCPCB Part #
C1398877
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 75kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS