SQZ500JB-51R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ500JB-51R
JLCPCB Part #
C1397916
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS