SQZ500JB-4R7
MFR.Part #
SQZ500JB-4R7
JLCPCB Part #
C1397945
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS