SQZ500JB-2R4
MFR.Part #
SQZ500JB-2R4
JLCPCB Part #
C1397892
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS