SQZ20AJB-9K1
MFR.Part #
SQZ20AJB-9K1
JLCPCB Part #
C1407281
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 9.1kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS