SQZ20AJB-75K
MFR.Part #
SQZ20AJB-75K
JLCPCB Part #
C3566698
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 75kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS