SQZ20AJB-62R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ20AJB-62R
JLCPCB Part #
C1407231
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 62Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS