SQZ20AJB-47K
MFR.Part #
SQZ20AJB-47K
JLCPCB Part #
C1407428
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 47kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS