SQZ20AJB-2K4
MFR.Part #
SQZ20AJB-2K4
JLCPCB Part #
C1407330
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS