SQZ20AJB-1K8
MFR.Part #
SQZ20AJB-1K8
JLCPCB Part #
C1407444
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS