SQZ20AJB-180R
MFR.Part #
SQZ20AJB-180R
JLCPCB Part #
C3560522
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS