SQZ20AJB-160R
MFR.Part #
SQZ20AJB-160R
JLCPCB Part #
C1407366
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS