SQZ20AJB-11K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ20AJB-11K
JLCPCB Part #
C3394655
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS