SQZ15AJB-8K2
MFR.Part #
SQZ15AJB-8K2
JLCPCB Part #
C3395473
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 8.2kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS