SQZ15AJB-75R
MFR.Part #
SQZ15AJB-75R
JLCPCB Part #
C1406990
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 75Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS