SQZ15AJB-62K
MFR.Part #
SQZ15AJB-62K
JLCPCB Part #
C1403639
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 62kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS