SQZ15AJB-5R6
MFR.Part #
SQZ15AJB-5R6
JLCPCB Part #
C1403610
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 5.6Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS